Robert Zochniak kolejną kadencję dyrektorem SP w Chwaszczynie

Od września, w wyniku przeprowadzonych konkursów, w niektórych szkołach w gminie Żukowo nastąpi zmiana na stanowisku dyrektorów szkół.

Z dniem 31 sierpnia br. kończą swoją kadencję dyrektorzy następujących szkół podstawowych: SP Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie – Renata Stubińska – Nalewajek, SP im. Jana Pawła II w Przyjaźni – Jacek Karszny oraz SP im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie – Robert Zochniak, któremu w wyniku rozstrzygnięcia konkursowego ponownie powierzono stanowisko dyrektora tej placówki na okres 5 lat.

robert zochniak 1

Nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie od 1 września br., zgodnie z wynikiem konkursu, został Przemysław Czachorowski.

Funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Przyjaźni obejmuje od 1 września Magda Zawistowska. W związku z nierozstrzygnięciem konkursu (komisja konkursowa nie wyłoniła kandydata na dyrektora), Burmistrz Gminy Żukowo w porozumieniu z Pomorskim Kuratorem Oświaty w Gdańsku podjął decyzję o powierzeniu stawiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni Magdzie Zawistowskiej na okres 2 lat.

 

tekst: Ewa Pieczora

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.