Rewerenda jak Parkowa…

 

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Komitet Mieszkańców ulic Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się do Burmistrza Gminy Żukowo z prośbą o podjęcie stosownych działań mających na celu usunięcie wszelkiego rodzaju krzaków rosnących w skrajni ul. Rewerenda w Chwaszczynie. Wielokrotnie dochodziło tam do uszkodzenia powłoki lakierniczej samochodów, a co za tym idzie ponoszenia przez użytkowników drogi znaczących kosztów na naprawy uszkodzonych pojazdów.


Wniosek naszego Komitetu został pozytywnie rozpatrzony i w dniach 8-10 sierpnia br. dokonano wycinki zgodnie z oczekiwaniami Mieszkańców, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Ponadto informujemy (informacja uzyskana w Urzędzie Gminy Żukowo), że podobne działania pielęgnacyjne dotyczące ul. Polnej w Chwaszczynie zostaną podjęte jesienią br.

 

Załączamy zdjęcia pokazujące ul. Rewerenda przed i po wycince krzaków.

 

Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

 

Wygląd obecny:

rewerenda-jak-parkowa-1

rewerenda-jak-parkowa-4

 

Wygląd na wiosnę przed wycinką:

rewerenda-jak-parkowa-2

rewerenda-jak-parkowa-3

 

 {module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.