Remont komisariatu w Żukowie. Zmiana siedziby.

 

W związku z remontem informujemy, że od poniedziałku 11 sierpnia br. Komisariat Policji w Żukowie w zakresie administracyjnym funkcjonować będzie w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach przy ul Sambora 41. W związku z powyższym wszelką korespondencję dla KP w Żukowie należy kierować na adres KPP w Kartuzach.

 

W Żukowie będzie funkcjonował punkt przyjęć dla interesantów, który znajdować się będzie na ul. Gdańskiej 38 w budynku Gminnej Samopomocy Chłopskiej na parterze w pokoju nr 2.

 

Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:30 – 17:30.

Poza godzinami funkcjonowania punktu zgłoszenia można składać telefoniczne pod nr 58 685 22 22 i 997 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach.

 

źródło: KPP Kartuzy

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.