Relacja ze spotkania opłatkowego KGW Chwaszczyno.

 

 

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie spotkały się 19 grudnia w restauracji Orchdiea, by złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Zebranych gości powitała szefowa naszego Koła Barbara Myszk- Herrmann. W kilku słowach zdała relacje z naszych działań oraz osiągnięć w minionym roku.

 

Przedstawione zostały nowe członkinie naszego Koła. Następnie ks. proboszcz Piotr Gruba odczytał fragment Ewangelii oraz podziękował za zaangażowanie członkiń z Koła Gospodyń oraz zespołowi wokalnemu 'Kaszubki’ za aktywne działanie na rzecz społeczności lokalnej i parafii.

 

Wreszcie przyszedł moment na składanie życzeń świątecznych i dzielenie się opłatkiem. W trakcie poczęstunku została wyświetlona prezentacja multimedialna z naszych działań w roku 2014 wraz z materiałem filmowym prezentującym nasze Panie podczas XII Gminnego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich gminy Żukowo.

 

 

{gallery}2014/2014-12/spotkanie-oplatkowe-kgw-chwaszczyno{/gallery}

 

 

Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 2014 w Żukowie:

 

Prezentacja działań KGW Chwaszczyno w mijającym roku:

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.