Relacja z zawodów sportowo – pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Żukowo

{module do-reklamy-intertekst|none}

W niedzielę 26 czerwca 2011 roku odbyły się zawody sportowo – pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Żukowo.

 

 

Zawody zorganizowano tego dnia w godzinach od 14.00 do 17.00 na stadionie w Leźnie. Zmagania drużyn oceniane były przez komisję sędziowską, powołaną spośród druhów z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, a prowadzącym zawody był Komendant Powiatowy PSP w Kartuzach st. bryg. inż. Edmund Kwidziński. Osobami czuwającymi nad prawidłowym przebiegiem zawodów byli także Prezes Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Żukowie druh Zygfryd Pituła oraz Komendant Miejsko – Gminny ZOSP RP w Żukowie druh Roman Węsierski.

 

W zawodach tych uczestniczyło 28 zespołów z wszystkich 8 jednostek Gminy Żukowo. Uczestniczące drużyny rywalizowały w sześciu kategoriach, wyodrębnionych odpowiednio według kryterium płci i wieku. OSP w Chwaszczynie wystawiła dwie drużyny – drużynę członków czynnych (OSP) i męską młodzieżową drużynę pożarniczą 15-18 lat (MDP). Poszczególne drużyny zmierzyły się w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie alarmowo – bojowe.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że chłopcy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Chwaszczynie zajęli drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!

 

Zawodnicy zwycięskich drużyn otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Gminy Żukowo oraz Radę Miejską w Żukowie.

 

Szczegółowe informacje o przebiegu zawodów oraz klasyfikacja końcowa drużyn przedstawione zostały przez Komendanta Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Żukowie druha Romana Węsierskiego na stronie internetowej jednostki, w której pełni on służbę, tj. www.sulmin.osp.org.pl w artykule „Gminne Zawody OSP”.

 

Strażacy OSP w Chwaszczynie składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania naszych drużyn, w szczególności Naczelnikowi OSP Tadeuszowi Dargaczowi oraz Skarbnikowi OSP Tadeuszowi Reclafowi.

Zapraszamy do galerii na www.ospchwaszczyno.pl{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.