Relacja z XIX Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej

 {module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

Rodzinny futbol z dobrym humorem – tak zdecydowało się spędzić ostatnią niedzielę lipca siedemnaście rodzin z gminy Żukowo i nie tylko. Na boisku sportowym w Sulminie spotkali się zawodnicy m.in. z okolic Gdańska, Szymbarku, Wejherowa, Kartuz, Przodkowa, z Kościerzyny, Kolbud i Żukowa.

 

 

Do rozgrywek stanęli zarówno dorośli jak i dzieci, panowie i panie. Pięcioosobowe drużyny, na które składały się osoby o tym samym nazwisku zmagały się na murawie walcząc o podium w tej najpopularniejszej grze, jaką jest piłka nożna. Rodzinna zabawa w Sulminie trwała ponad siedem godzin. Przewidziano specjalne atrakcje dla dzieci (malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, dmuchany zamek, słodycze, napoje), dorośli mogli napić się herbaty, kawy, był także grill dla wszystkich. Oszczędne ostatnio słońce dopisało jednak tej niedzieli, dopisały także morale naszych zawodników, z których wyłoniono zwycięskie familie:

 

M-ce Nazwisko

1. Choszcz

2. Wrońscy

3. Gańscy

4. Miotk

5. Ptach

6. Kruszyńscy

7. Jancen

8. Lejkowscy

9. Kostuch

10. Skrzyńscy

11. Miąskowscy

12. Kleisowie

13. Płókarz

14. Miłejko

15. Kąkol

16. Teca

17. Wenta

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody, puchary i statuetki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Tekst: S. Kubryńska

Foto: J. Lubocka

 

XIX-rodzinny-turniej-pilki-noznej-1


XIX-rodzinny-turniej-pilki-noznej-2XIX-rodzinny-turniej-pilki-noznej-5


XIX-rodzinny-turniej-pilki-noznej-6

{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.