Relacja z pierwszego obozu piłkarskiego dla najmłodszych zawodników KS Chwaszczyno.

 Aktualizacja 15.07.13r.: dodano nowe zdjęcia

{module do-reklamy-intertekst|none}

W dniach od 8 do 13 lipca 2013 r. odbył się pierwszy w historii Klubu obóz sportowy dla najmłodszych zawodników Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” z rocznika 2004 – 2007. Na miejsce obozu został wybrany Hotel Wieniawa w Rekowie Górnym. Obóz został zorganizowany głównie dzięki trenerowi Markowi Liszewskiemu oraz Pani Joannie Liszewskiej, którzy przygotowali wiele wspaniałych atrakcji podczas obozu.

 

Był ciężki trening, były mecze, sparing z zespołem UKS Mosty, konkursy strzeleckie, konkurs na najczystszy pokój, konkurs na najgrzeczniejszego piłkarza, na największego łasucha. Był turniej w golfa, zabawy w podchody, gra w tenisa ziemnego, gra w siatkonogę i zbijaka, wieczorkiem familiada i gra w wiedzę sportową i wiele innych naprawdę fajnych atrakcji. Skoro były konkursy to trener przygotował także fajne nagrody więc każdy z chłopców bardzo się starał. Było dużo śmiesznych sytuacji, dużo uśmiechu ale były także łzy jak ktoś np. podczas podchodów wpadł w pokrzywy. Biorąc pod uwagę że był to dla większości z nich pierwszy obóz wielu rodziców bardzo się martwiło o swoje pociechy, lecz niepotrzebnie bo piłkarze zachowywali się profesjonalnie i nie było mowy o płaczu za mamą. Talerze po obiedzie prawie „wylizane” tak im apetyty dopisywały. Momentami to Panie kucharki nie nadążały z donoszeniem potraw.

Nie było problemów z pójściem spać gdyż po tak wyczerpującym dniu wszyscy wieczorkiem prawie padali na łóżko. Wielu z nich nauczyło się dyscypliny sprzątali swoje pokoje bardzo sumiennie ( niektórzy rodzice bardzo by się zdziwili ). Na piątek organizatorzy przygotowali najwięcej atrakcji. Rano śniadanko, trening następnie meczyk, obiad potem wyprawa po kije na ognisko do kiełbasek, powrót do hotelu i pierwsza niespodzianka tort czekoladowy, który momentalnie znikał z talerzy.

 

Następnie podchody i kolejna niespodzianka na ognisko przyjechali Wiceprezes Klubu Janusz Płocki oraz Szymon Zembroń Członek Zarządu Klubu przywożąc ze sobą prezenty dla wszystkich zawodników 20 plecaków klubowych. Najpierw rozpaliliśmy ognisko, zjedliśmy kiełbaski a następnie wspólnie podsumowaliśmy cały wyjazd. Chłopcy otrzymali od trenerów nagrody i dyplomy w poszczególnych konkursach.Od władz Klubu otrzymali już wspomniane plecaki i dyplomy za udział w obozie. Wszystkie dzieciaki były bardzo zadowolone z otrzymanych prezentów i dyplomów. Ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy w sobotę trzeba było już wracać do domów. Mam wielką nadzieję że chłopcy wrócili do domów bardzo zadowoleni oraz że w następnych latach również chętnie będą wyjeżdżać na kolejne obozy.

 

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować rodzicom zawodników, którzy uczestniczyli w pierwszym obozie szkoleniowym za to że pokryli koszty związane z wyjazdem oraz że zaufaliście Nam Państwo powierzając nam swoje dzieci.

 

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” składam serdeczne podziękowania dla trenera Marka Liszewskiego, trenera Seweryna Świderskiego, opiekunki Joanny Liszewskiej za trud w organizacji wyjazdu, przygotowaniu szczegółowego planu, za przygotowanie fantastycznych atrakcji z nagrodami oraz za poświęcenie i opiekę nad chłopcami.
Podziękowania kieruję także do Pana Piotra Pospiesznego za zapewnienie transportu na dojazd i powrót z obozu.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

 

wieniawa-kschwaszczyno-1

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

wieniawa-kschwaszczyno-3

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

wieniawa-kschwaszczyno-2

 

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.