Relacja z otwarcia Lidla w Chwaszczynie

 

 

 {module do-reklamy-intertekst|none}

W dniu dzisiejszym otwarto sklep sieci Lidl w Chwaszczynie przy ulicy Oliwskiej. Otwarcie drzwi nastąpiło o godzinie 8 rano, a frekwencja osób zaskoczyła nawet obsługę sklepu. Kolejka ludzi ustawiła się już przed 8 aż do giełdy samochodowej.

 

 

Przy drzwiach stała obsługa sklepu, aby uregulować ruch klientów – wejście do sklepu takiej ilości ludzi trwało około 10 minut. Już kwadrans później zabrakło wózków na zakupy dla klientów. Wiele towarów z specjalnie obniżonymi cenami na otwarcie zostały już wykupione w pierwszych kilkunastu minutach od otwarcia sklepu. Zabrakło np. kart pamięci SD, które zostały wykupione w ciągu 5 minut.

 

Pierwsi klienci wyszli z sklepu już kilka minut po 8 z zakupami.

 

Sklep sieci Lidl wyróżnia to od konkurencyjnej sieci znajdującej się w Chwaszczynie, że można płacić kartami płatniczymi, sklep jest przede wszystkim obszerniejszy. Alejki są o wiele szersze i mogą w ich ciągu minąć się aż 3 wózki z zakupami.

 

Wojciech Albecki

{gallery}2013/2013-09/otwarcie-lidla{/gallery}

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.