Relacja z festynu z okazji Dnia Dziecka w Chwaszczynie

 

W piątek  (30.05.2014r.) na terenie chwaszczyńskiej szkoły odbył się Festyn Rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” pod hasłem „25 lat wolności”. Tak, jak co roku było wiele darmowych atrakcji dla dzieci: Euro Bungee, Zjeżdżalnia – Safari, Basen – Kule Wodne, Samochodziki, Mega Piłkarzyki oraz Statek Piracki.

 

Zorganizowano wiele konkursów, zabaw, pokazy taneczne oraz można było obejrzeć z bliska wóz strażacki OSP Chwaszczyno.

Tradycją festynu jest możliwość posmakowania wojskowej grochówki oraz innych smakołyków przygotowanych przez Panie z Rady Rodziców.

W ramach festynu o godzinie 16.00 odbył się bieg rodzinny „Droga ku wolności”. Wszyscy uczestnicy biegu po zakończeniu rywalizacji wrzucali odcinek indywidualnego numeru do urny i później brali udział w losowaniu nagród niespodzianek.

Organizatorami Festynu byli:

Rada Sołecka, Rada Rodziców, Stowarzyszenie „SAMORZĄDNOŚĆ”, Dyrekcja Szkoły wraz z Nauczycielami oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

 

{gallery}2014/2014-05/festyn{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.