Radny na medal – plebiscyt

Dziennik Bałtycki ogłosił plebiscyt Samorządowiec Pomorza pod patronatem marszałka woj. pomorskiego Mieczysława Struka. W każdej gminie naszego powiatu można wybrać RADNEGO NA MEDAL. Trwa także głosowanie na pomorskich wójtów, burmistrzów, starostów i prezydentów.

 

Takiego plebiscytu jeszcze nie było – mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”. – Czytelnicy głosują na wszystkich samorządowców każdego szczebla. W każdej gminie, w każdym powiecie wybierzemy Radnego na Medal. W skali regionu przyznane zostaną tytuły Wójta, Burmistrza, Prezydenta, Starosty i Radnego Pomorza.

 

W naszej miejscowości mamy tylko jednego radnego i to powiatowego. Zapraszamy mieszkańców do głosowania na chwaszczynianina radnego powiatowego Piotra Fikusa – aby to zrobić należy wysłać sms pod numer 72355 – o treści rada5.19

 

Aktualne wyniki: http://kartuzy.naszemiasto.pl/

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.