Rada Sołecka Chwaszczyna i władze samorządowe Gminy Żukowo nominowane do Nagrody Super Samorząd 2012Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż działania Rady Sołeckiej w Chwaszczynie w ramach akcji „Masz głos, Masz wybór” zostały dostrzeżone i zostaliśmy wraz z samorządem Żukowa nominowani do nagrody Super Samorząd 2012. Laureaci nagrody zostaną ogłoszeni podczas Gali w Pałacu Prezydenckim w dniu 22 lutego 2013 roku.

 

Cieszymy się ogromnie, głównie dlatego, że będzie to dla nas swoisty kredyt zaufania, którego mamy nadzieję nie zmarnujemy.

Jak mówi jedna z koordynatorek przedsięwzięcia cyt: ? ,,Uczestnicy akcji udowadniają, że można mieć wpływ na to co dzieje się w naszych gminach i miastach. (??. ) Często zmiany wydają się drobne, ale mają pozytywny wpływ na życie mieszkańców. Nasza akcja jest dla tych, którzy chcą zmian na lepsze w swojej miejscowości i z naszą pomocą będą działać skuteczniej. ?

 

Dlatego liczymy na to, że ta nominacja pozwoli na zaangażowanie „Niedowiarków” i udowodni, że można coś fajnego zrobić wspólnie.

 

Chcielibyśmy podkreślić, że zaangażowanie lokalnych mediów miało niewątpliwie znaczenie w prowadzonych akcjach. Jeśli byłaby możliwość włączenia „trzeciej strony” do nagrody, to lokalne portale internetowe zasługiwałyby na nią zdecydowanie.

 

Jolanta Wiercińska

Mirosław Nowak

Rada Sołecka Chwaszczyno

Lista nominowanych poniżej:

http://www.maszglos.pl/2013/01/oglaszamy-nominacje-no-nagrody-super-samorzad-2012/

 

super-samorzad-chwaszczyno-2013
foto: spotkanie z okazji 10 lecia akcji ,,Masz głos,masz wybór" (od lewej Jolanta Wiercińska - Rada Sołecka Chwaszczyno , prof. Jerzy Stępień - jeden z ,,ojców" polskiej samorządności, Mirosław Nowak - sekretarz Rady Sołeckiej Chwaszczyno)


 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.