„Sucovia” po raz drugi już w marcu

Po raz drugi wręczone zostaną odznaczenia w dziedzinie kultury w Gminie Żukowo. Tym razem gala Gminnej Nagrody Artystycznej „Sucovia” odbędzie się 25 marca 2011 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej w Żukowie.

 

Dodatkowym wyróżnieniem będzie statuetka dla mecenasa kultury, który w danym roku przyczynił się najbardziej do wsparcia kultury na terenie gminy.

Kandydatury wraz z uzasadnieniem mogą zgłaszać: stowarzyszenia, fundacje, związki twórcze, instytucje kultury, ograny administracji publicznej, szkoły, media poprzez wypełnienie wniosku znajdującego się poniżej w załączniku.

Dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności, do której kandydatów typować mogą wszyscy mieszkańcy naszej gminy. Spośród zgłaszających w plebiscycie wylosowana zostanie osoba, która otrzyma nagrodę rzeczową. Aby zagłosować należy wypełnić kupon znajdujący się poniżej w załączniku oraz w lokalnej prasie.

{module reklama-artykul-n|none}
Kupon należy przekazać pocztą, drogą elektroniczną na adres: gok@zukowo.pl lub osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Żukowie ul. Gdańska 48 (II piętro).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 58 680 08 48.

źródło: Gminny Ośrodek Kultury Żukowo

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.