PUP w Kartuzach zaprasza na Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG

 

 

 

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach zaprasza dnia 21 listopada 2013 r. na Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG promujący przedsiębiorczość w powiecie kartuskim, w tym indywidualną działalność gospodarczą. Wstęp wolny.

 

 

W partnerstwie z lokalnymi instytucjami, Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zamierza zapewnić osobom zainteresowanym dostęp do informacji m.in. z zakresu pozyskiwania środków na utworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz przepisów regulujących ich działanie, także w krajach Unii Europejskiej.

 

Wykłady i konsultacje odbywać się będą w salach Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, ul. Klasztorna 1.

 

Partnerzy:

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, ZUS w Kartuzach, US w Kartuzach, Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość„, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskicch, Kaszubski Uniwersytet Ludowy, Powiatowe Centrum Informacyjne, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI, Biuro Rachunkowe PLUS-MINUS H. Bliźniewska.

 

W trakcie „Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG” udostępnione zostaną stanowiska komputerowe z prezentowanym przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość„ programem z zakresu Symulacji Biznesowej w sali wykładowej na I piętrze.

 

Wydarzenie zostało wpisane do kalendarza Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

Więcej informacji http://www.pup.kartuzy.pl/index.php?menu_id=81&news_id=627

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.