Puchar Polski w Karate WKF

29 kwietnia w Lęborku odbył się PUCHAR POLSKI KARATE WKF, w którym udział wzięło 288 zawodników z 36 klubów z całej Polski.

W turnieju udział brali zawodnicy od 12 roku życia aż do kategorii seniorskich.

Nasi zawodnicy – jak zwykle – pokazali się z najlepszej strony, zdobywając 5 złotych medali, 10 srebrnych i aż 8 brązowych.

gokken lebork kwiecien 2017 2

fot. Adam Piotrkowski ze złotym medalem / nadesłane, KS Gokken

Dzięki temu zajęliśmy 3. miejsce w klasyfikacji generalnej klubów, ustępując tylko klubowi Kaisho Białystok oraz Olimp Łódź, którym gratulujemy.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że przez ostatnie dwa lata tytuł najlepszego klubu nosił KS Gokken. Należy nadmienić, że uzyskaliśmy tak dobry wynik, przyjeżdżając w osłabionym składzie.

Sara Elwart oraz Filip Wendt zostali najlepszymi zawodnikami turnieju. Sara zdobyła aż 3 złote medale, a Filip 2 złota, 1 srebrny oraz 1 brązowy.

Złote medale również zdobyli Sandra Lieske, Adam Piotrkowski oraz drużyna kata młodziczek (Dominika Szatkowska, Amelia Skuras oraz Sandra Lieske).

gokken lebork kwiecien 2017 1

fot. Amelia Skuras robiąca kata – układ ruchów / nadesłane, KS Gokken

Gratulujemy wszystkim medalistom oraz organizatorowi za świetny turniej i gościnność.

Na zdjęciu robiąca kata – układ ruchów- Amelia Skuras, Złoty medalista Adaś Piotrkowski oraz zawodnicy wraz z rodzicami i trenerami.

 

Agata Uwijała / KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.