PSzW FIGHTER na III Young Oyama,s Cup.

20181027 16472320181027 164723

W dniu 27 października członkowie Naszego klubu wzięli udział w ogólnopolskim turnieju w Karate KYOKUSHIN – III Young Oyama’s Cup w Bydgoszczy.

Wlaki odbywały się w formule Full Contakt we wszystkich kategoriach. Udział wzięło 254 zawodników z 24 miast, stoczono 209 pojedynków. Rywalizacja odbywała się w 25 kategoriach wiekowo – wagowych.
Z naszego klubu miejsca medalowe zdobyli:

Julia Kroll kat. młodziczki srebro-uległa tylko Mistrzyni Europy. Milena Frankowska-brąz kat. dziewczynki do 9 lat minus 30 kg, Lidia Tomczuk-brąz kat. dziewczynki do 9 lat plus 30 kg.
Pozostali zawodnicy po ładnych walkach, również wygranych ostatecznie uplasowali się w pierwszej ósemce w swoich kategoriach:
Liedtka Beata, Liedtka Renata, Lewków Julia, Lewków Dominik, Mroszczyk Paulina, Koman Michał, Łuczyński Kamil, Łuczyński Mikołaj, Frankowski Sebastian, Drewniak-Banaczkowski Aleksander, Wenzerski Dawid, Konkel Natan, Orczykowski Kacper, Kuberna Patryk, Bąk Igor, Ossowski Franciszek.

Gratulacje dla Wszystkich zawodników za postawę Wojownika i wspaniałe walki.

 

20181027 164723

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.