Przystanek autobusowy zostanie dokończony.

 

Jak dowiedziała się redakcja portalu Chwaszczyno.pl w najbliższych dniach zostanie dokończona sprawa zasypania pobocza przy  przystanku autobusowym przy ul. Oliwskiej na wysokości Firmy TOYOTA – (stacja LPG).

 

Radny Powiatowy Piotr Fikus, poinformował nas, że ponownie skontaktował się w opisywanej sprawie z Dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich Panem Grzegorzem Stachowiakiem, który zapewnił, iż problem zostanie rozwiązany, poprzez wstawienie 20 metrowej rury w rowie odwadniającym i wyrównanie tego terenu, co spowoduje poszerzenie powierzchni przystanku i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa osób z niego korzystających. 

 

Obecnie wkopany krótki odcinek rury jest tylko tymczasowym rozwiązaniem, ponieważ firma wykonująca zlecenie ma inne terminowe prace i jak tylko będzie mogła to dokończy nasz przystanek.

przystanek-oliwska-chwaszczyno-001

 

przystanek-oliwska-chwaszczyno-003

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.