Projekt budowy zbiornika retencyjnego oraz ulicy Słowackiego i Żeromskiego

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

W związku z planowanym na IV kwartał br. rozpoczęciem budowy zbiornika retencyjnego wód opadowych oraz budowy ulicy Słowackiego i Żeromskiego poniżej link do ostatecznej wersji dokumentacji.

Plik z dokumentacją

Główne oznaczenia graficzne na mapie:
– ciemno szare pasy wzdłuż ulicy to chodniki,
– niebieskie elementy w chodniku to istniejące wjazdy na posesje,
– zielone elementy to pasy zieleni – na etapie budowy urząd może ostatecznie określić z jakiego materiału zostaną wykonane – trawa, meba, kamyk itp.
– czarne przerywane linie na pasie jezdni to wymalowane miejsca parkingowe,
– przy zbiorniku retencyjnym pomarańczowe zatoczki – utwardzone miejsca parkingowe z kostki betonowej,
– szara pętla poprzeczna pomiędzy posesjami Słowackiego 9 a Słowackiego 14 to liniowy próg zwalniający,
– skrzyżowanie ulicy Słowackiego oraz Żeromskiego w formie wyniesionego skrzyżowania – czerwone elementy na skrzyżowaniach.

Osobą odpowiedzialną merytorycznie w Urzędzie Gminy Żukowo jest Pan Wiesław Pałka z Referatu Inwestycji. (e-mail: w.palka@zukowo.pl, tel. 58 685-83-56).

W przypadku pytań lub wątpliwości przed rozpoczynającą się budową będzie możliwość rozmowy z przedstawicielami urzędu w dniu 27 lipca 2022r. około godz. 19.30 po spotkaniu w sprawie budowy ul. Sobiesława I.

 

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.