Pożar w hali na złomowisku w Chwaszczynie. Jedna osoba poszkodowana

Dzisiejsze przedpołudnie strażacy z OSP w Chwaszczynie spędzili na dwóch akcjach. Rano usuwali plamę ropopochodną, a po godz. 11 zostali wezwani do pożaru w hali na złomowisku.

 

Podczas porannej akcji druhowie z Chwaszczyna musieli za pomocą spryskiwacza zneutralizować substancję ropopochodną na ul. Oliwskiej na wysokości ul. Kaszubska Droga.

plama ospchwaszczyno

fot. ospchwaszczyno.pl

Dwie godziny później zastęp ochotników z Chwaszczyna pojawił się na złomowisku, gdzie w hali najprawdopodobniej zapaliły się części z rozbiórki samochodów. Dzięki szybkiej interwencji strażaków z 7 zastępów pożarniczych udało się uratować halę, a spaleniu uległ tylko znajdujący się w niej złom.

pozar1 ospchwaszczyno

fot. ospchwaszczyno.pl

W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana, jednak zespół ratownictwa medycznego stwierdził, że nie zagraża jej niebezpieczeństwo.

pozar3 ospchwaszczyno

fot. ospchwaszczyno.pl

 

Opracowanie na podstawie:
– ospchwaszczyno.pl,
– kartuzy.info.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.