Powyborcze spotkanie z sołtysami

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

 

W czwartkowe popołudnie odbyło się pierwsze po wiejskich zebraniach sprawozdawczo – wyborczych spotkanie żukowskich władz samorządowych z wszystkimi nowo wybranymi sołtysami oraz z byłymi szefami rad soleckich. Były gratulacje, podziękowania i upominki.

 

 

 

 

Życzenia nowo wybranym sołtysom złożyli – Adam Okrój, szef rady miejskiej i Jerzy Żurawicz, burmistrz gminy Żukowo. Były gratulacje w związku z wyborem na funkcję sołtysa, z jednoczesną zachętą do współpracy z władzami samorządowymi.

 

Podziękowano również byłym szefom rad sołeckich za ich wieloletnie dbanie o dobro lokalnej społeczności i realizację inicjatyw służących rozwojowi sołectwa.
Jednak gros czasu zajęły wyjaśnienia dotyczące uwag zgłoszonych podczas zebrań wiejskich. Było ich mnóstwo. Szczegółowe informacje przekazywali zebranym kierownicy referatów, sekretarz Brygida Markowska i Lucyna Cybula, skarbnik gminy.

Ostatnia z wymienionych osób przedstawiła m. in. obowiązujące procedury w sprawie wydatkowania sołeckich środków finansowych. Zaznaczyła również, aby sołtysi wykorzystywali pieniądze przeznaczone na dany rok, gdyż tego, co zostanie w sołeckim budżecie, nie będzie można przenieść na rok następny.

 

więcej przeczytasz na stronie kartuzy.info:{module do-reklamy-intertekst-2|none}

http://kartuzy.info/wiadomosc,9652,Zukowo-Powyborcze-spotkanie-z-soltysami.html

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.