Potrącenie w Chwaszczynie – poszukiwani świadkowie!

Do naszej redakcji zgłosiła się Pani Marzena, która 28 czerwca około godziny 15:00 w okolicach ronda w Chwaszczynie została potrącona przez kobietę kierującą białym mercedesem CLA.

Przechodziłam w miejscu dozwolonym, ciągiem pieszym przecinającym ulicę wyjazdową z parkingu mieszczącego się przy Rossmanie – relacjonuje Pani Marzena. – Została wezwana karetka, gdyż potrzebowałam pomocy medycznej – dodaje.

Pani Marzena w momencie potrącenia prowadziła wózek z dzieckiem. Poprosiła nas o udostępnienie tej wiadomości.

Kierująca nie zbiegła z miejsca wypadku, mam jej nr telefonu i znam imię. Niestety, nie odbiera ode mnie telefonu… – dodała Pani Marzena. – W wyniku zdarzenia wózek nie nadaje się do użytku. Uważam, że należałoby naprawić tę szkodę.

Pani Marzena za pośrednictwem portalu Chwaszczyno.pl prosi o udostępnianie tej wiadomości wśród bliskich i znajomych. Świadkowie potrącenia proszeni są o kontakt z Panią Marzeną za pośrednictwem maila:

marzena.kment@wp.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.