Posterunek Policji w Chwaszczynie. Komendant Wojewódzki na tak.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Jest zgoda Komendanta Wojewódzkiego na utworzenie Posterunku Policji w Chwaszczynie – warunek: posterunek musi spełniać wszystkie wymogi związane z metrażem, zapleczem socjalnym, sanitarnym…


Na spotkaniu u Komendant Powiatowej Policji Pani Beaty Perzyńskiej na którym był obecny również Burmistrz Gminy Żukowo Pan Jerzy Żurawicz otrzymaliśmy zapewnienie o zgodzie Komendanta Wojewódzkiego na utworzenie Posterunku Policji w Naszej Miejscowości pod w/w warunkami.


Wcześniej brany pod uwagę lokal, w którym mieliśmy możliwość wynajęcia 3 pomieszczeń (Pani Komendant Powiatowa Policji wskazała – 5 pomieszczeń, pomieszczenie socjalne, szatnie, osobne pomieszczenia sanitarne dla mężczyzn i kobiet) nie spełnia wskazanych oczekiwań.

Lokal ten już został wydzierżawiony innej firmie. Na dzień dzisiejszy szukamy odpowiedniego lokalu, który będzie spełniać wszystkie wymogi.


Nadesłał:

Radny Powiatowy Piotr Fikus

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.