Posprzątaj po sobie – relacja z sprzątania papierków na Lisich Błotach

W dniu 4.VI.2016 odbyła się niemal w całym sołectwie Chwaszczyno coroczna akcja sprzątania śmieci we własnej okolicy. Jako mieszkaniec Lisich Błot siłą rzeczy zostałem poproszony o koordynację akcji.

W tym miejscu należą się podziękowania mieszkańcom Lisiej, Dobrzewińskiej, Tuchomskiej, Prusa i Ceynowy za liczny udział w akcji. Dzięki licznemu gronu aktywnych mieszkańców w tym roku o 100 % wzrosła liczba osób biorących udział w akcji. Bo przecież „na chłopski rozum” jeśli w tym roku były 4 osoby, a w ubiegłym 2, to mamy sukces.

Pomimo totalnego zlekceważenia akcji przez ogół mieszkańców w/w 4 osobom w ciągu godziny udało się zebrać siedem 160 litrowych worków odpadów oraz odnaleźć porzuconą przez kogoś pufę. Mamy nadzieję, że zguba trafi wkrótce do właściciela.

Wojciech Albecki

 

sprzatanie chwaszczyna lisie blota2

sprzatanie chwaszczyna lisie blota3

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.