Posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej – 1 grudnia 2021 r. godz. 18.00 oraz obwieszczenie Burmistrza Gminy Żukowo

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

W najbliższą środę 1 grudnia 2021r. o godzinie 18.00 w Strefie Kultury przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie odbędzie się dodatkowe posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej. Na posiedzeniu będą omawiane bieżące sprawy sołectwa, w tym organizacja biegu Kaszuby Biegają w Chwaszczynie, organizacja Mikołajek oraz podsumowanie roku 2021.
Posiedzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji. Zapraszamy do udziału!

W bieżących sprawach, które miałyby zostać omówione na posiedzeniu prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny:
Sołtys Aleksandra Nosel tel. 668 692 709 e-mail:  soltyschwaszczyno@gmail.com.
lub z radnymi:
Jacek Fopke, tel. 693 714 824, e-mail: jacekfopke@gmail.com
Jolanta Wiercińska tel. 500 079 748, e-mail: jolanta.wiercinska13@gmail.com

Poniżej link do obwieszczenia Burmistrza Gminy Żukowo z dnia 29 października 2021r. zawiadamiającego o możliwości zapoznania się z raportem o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu i przetwarzaniu odpadów mas ziemnych na działce 541/13 (nieruchomość przy ul.Oliwskiej 167). Uwagi i wnioski można składać w terminie 30 dni od publikacji obwieszczenia.

http://rada.chwaszczyno.pl/katalog-pism/download/4-obwieszczenia/241-obwieszczenie-burmistrza-gminy-zukowo-z-dnia-23-listopada-2021r-zawiadamiajace-o-mozliwosci-zapoznania-sie-z-raportem-o-oddzialywaniu-na-srodowisko-przedsiewziecia-polegajacego-na-zbieraniu-i-przetwarzaniu-odpadow-mas-ziemnych-na-dzialce-541-13-przy-ul-ol

Źródło: Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.