Posiedzenie rady sołeckiej – wtorek 21 stycznia 2020r. godz. 18.00

Autor: RADA Sołecka Chwaszczyno

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na najbliższe posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się we wtorek 21 stycznia o godz. 18.00 w Strefie Kultury przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie.

Na posiedzeniu będą poruszone zagadnienia:
– o godz. 18.00 spotkanie z dyrektorem wydarzenia Kaszuby Biegają panem Henrykiem Miotk w sprawie organizacji biegu Chwaszczyńska 10,
– o godz. 18.30 omówienie organizacji ruchu oczekujących na realizację na terenie Chwaszczyna.
– na godzinę 20.00 zapraszamy przedstawicieli mieszkańców w sprawie przygotowania założeń do projektu ulic: Słowackiego, Żeromskiego i ulic sąsiednich, zbiornika retencyjnego na wody opadowe na końcu ul. Żeromskiego oraz ulic:Majkowskiego, Sychty i Derdowskiego (osiedle Mazurowo).

Posiedzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji.

Zapraszamy do udziału!!

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.