UWAGA! Zmiana miejsca spotkania! Posiedzenie rady sołeckiej – 16 lutego (czwartek) o godz. 18:00

UWAGA! Zmiana miejsca spotkania! Najbliższe posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej odbędzie się 16 lutego (czwartek) o godz. 18.00 w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie. Na posiedzeniu zostaną poruszone zagadnienia:

– podsumowanie roku 2016 i omówienie sprawozdania z działalności sołtysa i rady sołeckiej, które zostanie przedstawione na Zebraniu Wiejskim w dniu 21.02 br. (harmonogram dostępny tutaj),
– wstępnego podziału środków z tytułu funkcjonowania giełdy samochodowej,
– wydania opinii na wniosek mieszkańców w sprawie nadania nazw ulic w Chwaszczynie,
– zmiany organizacji ruchu na ul. Wiejskiej i propozycje wykorzystania terenu po byłym przedszkolu do momentu docelowego zagospodarowania.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji. Jeśli mieszkańcy zainteresowani udziałem chcieliby podczas posiedzenia poruszyć konkretny temat/problem mile widziany wcześniejszy kontakt telefoniczny (500 079 748) lub mailowy (soltys@rada.chwaszczyno.pl) w celu przygotowania do omawianego zagadnienia oraz ustalenia kolejności poruszanych podczas posiedzenia tematów.

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.