Poprawiono ul. Nad Jeziorem w Nowym Świecie

Zostały zakończone prace polegające na wymianie najbardziej uszkodzonych płyt na ul. Nad jeziorem w Nowym Świecie.

Jest to bardzo uczęszczany odcinek drogi przez naszych mieszkańców dojeżdżających do obwodnicy i PKM Gdańsk Osowa. Płyty na wymianę pochodziły z demontażu z innych odcinków chwaszczyńskich dróg oraz 50 nowych płyt zostało przekazanych w zeszłym roku przez przedsiębiorcę, który korzystał z przejazdu samochodami ciężarowymi ulicami Sobiesława I i Świętopełka. Prace wykonała Spółka Komunalna.

Pozostaje jeszcze kwestia odtworzenia uszkodzonego drenażu, aby wyeliminować zalewającą ten odcinek drogi wodę. Prace zostały przyjęte do realizacji, jednak nie został potwierdzony termin wykonania prac.

Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.