Poparcie dla Wojciecha Kankowskiego i zaproszenie na spotkanie.

 

SZANOWNI MIESZKAŃCY CHWASZCZYNA I TUCHOMIA

 

Jacek Fopke – Komitet Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Mariusz Dybowski – Komitet Dynamiczni i Niezależni
Krzysztof Glaza – Komitet Platforma Obywatelska
Marek Liszewski – Komitet Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Zbigniew Lidzbarski – Komitet Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze

 

Wspólnie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Chwaszczyna i Tuchomia na spotkanie przedwyborcze II tury wyborów na Burmistrza Gminy Żukowo. W dniu 27 listopada (czwartek) o godz. 18:00 w Zespole Szkół przy ul. Mickiewicza w Chwaszczynie odbędzie się spotkanie z Wojciechem Kankowskim – kandydatem na Burmistrza Gminy Żukowo.

 

Wszystkim zależy nam na rozwoju naszej miejscowości więc zapraszamy na spotkanie i prosimy o udział w niedzielnych wyborach. Jeśli nie możesz być obecny na spotkaniu zachęcamy do oddania swego głosu w dniu 30 listopada na kandydaturę Wojciecha Kankowskiego.
Dajmy szanse Wojtkowi Kankowskiemu na pokierowanie gminą, jest aktywnym i doświadczonym samorządowcem, opierającym swe działania i decyzje na współpracy z Mieszkańcami.

 

nadesłane: Jacek Fopke

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.