Poparcie dla Posterunku Policji i monitoringu w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}


Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie popiera działania zmierzające do utworzenia posterunku Policji w Chwaszczynie. Troska o bezpieczeństwo naszych Mieszkańców zwłaszcza w obszarze życia, ochrony mienia, jak też komunikacji drogowej nadaje tym działaniom status priorytetowy.


Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie popiera również działania zmierzające do budowy systemu monitoringu publicznego na terenie Chwaszczyna w 2013 roku. Jednocześnie zwracamy się z wnioskiem o uwzględnienie w nim obszaru skrzyżowania DK20 i ul. Rewerenda. Rejon ten, naszym zdaniem, jest realnie zagrożony zdarzeniami zarówno komunikacyjnymi, jak i skierowanymi przeciw życiu i mieniu Mieszkańców, stąd też monitoring, jako swoiste działanie prewencyjne, może znacząco zneutralizować ww. zagrożenia.


Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.