Pomóż szkole w Mirachowie wygrać 30 tysięcy.

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Szkoła w Mirachowie zajmuje obecnie piąte miejsce w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Wciąż ma więc szansę na wygraną. Pomóc można przez stronę internetową przedsięwzięcia, bądź wysyłając wiadomość SMS. Do końca głosowania zostało niewiele ponad dwa tygodnie.

 

 

Szkoła Podstawowa w Mirachowie, w ramach konkursu, przygotowała kronikę, która ukazuje działalność Szkolnej Kasy Oszczędności prowadzonej w placówce w trakcie roku szkolnego 2010/2011. Dzięki niej zwyciężyła ona etap regionalny konkursu i dostała się do finałowej dwunastki. Obecnie znajduje się ona na piątej pozycji pozycji, z wynikiem siedmiu procent oddanych głosów. Wciąż ma więc szanse na zdobycie głównej nagrody.
 


Zwycięzca etapu krajowego, który pozyska największą ilość głosów, otrzyma 30 tysięcy złotych. Zdobywca drugiego miejsca 20 tysięcy, natomiast szkoła z trzecią lokatą może liczyć na nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Dlatego szczególnie warto wspomóc ją swoim głosem.

 

Na pracę konkursową można głosować poprzez stronę internetową, bądź wysyłając wiadomość SMS o treści: SKOPOM, pod numer: 7043 (koszt wiadomości 0,62 zł).

 

Konkurs trwa do 30 września. Każdy głos oddany na mirachowską podstawówkę ma ogromne znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do głosowania.

 

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Związku Harcerstwa Polskiego.

prezentacja-mirachowo2


prezentacja-mirachowo1

źródło: Kartuzy.info, spmirachowo.szkolnastrona.pl,www.sko.edu.pl/konkurs/

 {module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.