Pomoc pogorzelcom, mieszkańcom Chwaszczyna

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

W dniu 30.12.2021 jedną z rodzin mieszkających przy ulicy Gdyńskiej 83 w Chwaszczynie spotkała ogromna tragedia. Kotłownia w domu stanęła w płomieniach. Niestety pożar strawił całą piwnicę, naruszając również podłogę w mieszkaniu.

Prosimy Państwa o pomoc w tej trudnej sytuacji. W domu nie ma w tej chwili wody i ogrzewania, a prąd jest tymczasowo podciągnięty. Potrzebne są środki finansowe na zakup pieca, wykonanie hydrauliki, elektryki jak również odremontowanie zniszczonych pomieszczeń.

Kwota, która jest potrzebna to 30 tysięcy złotych.

Mama Krystyna Kleba jest osobą niepełnosprawną na najniższej emeryturze. Nie jest w stanie pokryć kosztów, gdyż połowę wydaje na leki. Pomaga jej pomoc społeczna. Zawsze pomagała wszystkim i do dziś jak może to pomaga, ale teraz sama potrzebuje pomocy. Córka Bożena, która mieszka z mamą uległa wypadkowi i ma uszkodzone palce w prawej dłoni, jej mąż podczas wypadku doznał połamania w 20 miejscach i oboje sami potrzebują wsparcia. Szukamy pomocy wszędzie, każda złotówka jest potrzebna.

Link do rzutki: https://zrzutka.pl/5ehymy

Źródło: Biuletyn sołecki - ważne informacje

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.