Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Tuchomiu.

 

Komisariat Policji w Żukowie poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Tuchomiu, do którego doszło 31 lipca. Na drodze krajowej nr 20 zderzyły się wówczas volkswagen golf i fiat punto.

 

 

Żukowski komisariat pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kartuzach prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Miszewem a Tuchomiem z 31.07.2013 r.

 

 

– Świadkowie, którzy widzieli przedmiotowe zdarzenie, proszeni są o kontakt z Zespołem Kryminalnym Komisariatu policji w Żukowie – apeluje asp. szt. Michał Domeracki, p.o. zastępcy komendanta.

 

Osoby, które mogą wnieść jakiekolwiek informacje do śledztwa, powinni zgłaszać się do prowadzącego śledztwo mł. asp. Krzysztofa Hinca (tel. 58 685 21 91) lub dyżurnego (tel. 58 685 21 70).

 

Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że kierujący samochodem osobowym vw golf III o nr rej. GKA LW99 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – ul. Tuchomskiej – nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Gdyńską od strony Żukowa w kierunku Gdyni kierującemu samochodem marki fiat punto o nr rej. GKA 83JC.

 

źródło: kartuzy.naszemiasto.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.