PODZIĘKOWANIA ZA STRONĘ.

 

 

W imieniu Zarządu Klubu, Zawodników oraz wielu sympatyków naszego Klubu składam wielkie podziękowania Panu Michałowi Witt za stworzenie i serwisowanie naszej nowej strony internetowej www.ks.chwaszczyno.pl, dzięki, której można dowiedzieć się wielu informacji z życia naszego Klubu.

 

Na stronie dostępne są składy wszystkich naszych drużyn wraz ze zdjęciami zawodników. Informacje o transferach, kadrze trenerskiej, naborach zawodników, relacje z meczy i turnieji i wiele innych ciekawych wiadomości. Dzięki Panu Michałowi będziemy na bieżąco informować Państwa o wydarzeniach z życia Klubu.

 

W ramach wdzięczności wręczyliśmy Panu Michałowi pamiątkowy puchar z wygrawerowanymi podziękowaniami.

 

Jeśli komuś z Państwa podoba się nasza strona internetowa i jest zainteresowany założeniem dla swojej firmy strony internetowej to na stronie www.ks.chwaszczyno.pl  znaleźć można kontakt do Pana Michała. Gorąco polecamy.

 

Korzystając z okazji podziękowania kieruje także do administratorów stron www.chwaszczyno.pl oraz www.chwaszczyno.com tj: Pani Małgosi Biernat, Panu Markowi Biernat, Panu Jackowi Pisz, Panu Michałowi Witt, Panu Karolowi Krefta, Panu Wojtkowi Albeckiemu za dotychczasowe umieszczanie wielu artykułów dotyczących naszego Klubu na tych stronach. Mimo, iż Klub posiada już własną stronę internetową w dalszym ciągu będziecie mogli naleźć Państwo informacje dotyczące naszego Klubu na w/w portalach.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes Klubu Sportowego

„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

puchar-michal-witt

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.