Podziękowania od Wojciecha Kankowskiego

Szanowni Państwo,

Serdecznie Dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy Żukowo za liczny udział w wyborach i głos na mnie i Kandydatów Kaszubskiego Zrzeszenia Wyborczego.
Wysoki, bo ponad 8500 głosów wynik świadczy, że Jesteście dobrymi obserwatorami tego, co dzieje się w naszej gminie.

Udowodniliście Drodzy Mieszkańcy, że żadna bezpodstawna i bezsensowna krytyka nie zmieniła Waszej oceny. Daliście przykład, że dostrzegacie jak wiele zadań inwestycyjnych zrealizowano w tej kadencji i jak wiele jest w trakcie realizacji.

Jestem dumny z Mieszkańców gminy i cieszę się z zaufania do mnie i naszego Komitetu Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze, który wprowadził do Rady Miejskiej w Żukowie aż czternastu radnych. Bardzo wysoka frekwencja świadczy o tym, że Sami chcecie decydować o urządzaniu swojej Małej Ojczyzny.

Jako burmistrz już od poniedziałku z nową energią pracuję dla Mieszkańców, podpisuję umowy na kolejne inwestycje.
Razem Można Więcej!

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Gminy Żukowo
Wojciech Kankowski

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.