Piotr Fikus zwycięzcą plebiscytu!

 

Piotr Fikus jest najpopularniejszym radnym Rady Powiatu Kartuskiego! Po dwutygodniowym głosowaniu zdobył 2603 głosów.

 


 

 

 

 

 

 

 

W plebiscycie portalu NaszeMiasto.pl udział wzięło 23 radnych z Rady Powiatu Kartuskiego. Internauci przez dwa tygodnie mogli głosować na radnego, który cieszy się największym uznaniem i ich sympatią. W plebiscycie można było oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Po dwutygodniowej zabawie najpopularniejszym radnym został Piotr Fikus, który uzyskał 2603 głosów. Tuż za nim uplasował się Andrzej Klasa, który uzyskał 2000 głosów. Trzecie miejsce należy do Jerzego Ropla, na którego zagłosowało 1319 Internautów.

 

 

plebiscyt-na-radnego-powiatowego-wyniki-koncowe

Ze zwycięzcą portal kartuzy.naszemiasto.pl przeprowadzi wywiad, który zostanie opublikowany na stronie internetowej w najbliższy wtorek (22 marca).

Chciałbyś zadać pytanie Piotrowi Fikusowi, najpopularniejszemu radnemu z Rady Powiatu Kartuskiego? Napisz je w komentarzach na portalu naszemiasto.pl TUTAJ <—

 

źródło: kartuzy.naszemiasto.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.