Pierwszomajowe prace społeczne. Tuchom.

 

Mimo deszczowych chmur nad Tuchomiem przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu, chóru „Strzelenka” oraz Rada Sołecka z Sołtysem wzięli udział w czynie pierwszomajowym.

 

 

W ten pierwszy dzień maja, jak za dawnych czasów, mieszkańcy umówili się na prace społeczne wokół swojej małej świetlicy przy boisku. Dzięki funduszom z Rady Sołeckiej zakupiono gazony i kwiaty, którymi upiększono nowy klomb oraz teren przy domku. Zasadzono też choinki wzdłuż płotu, który ogradza teren sportowy i zasiano trawę.

 

Pracy było dużo, ale mimo zmęczenia na twarzach było widać radość i zadowolenie z uzyskanego efektu. Podczas spotkania padły też pomysły na kolejne wspólne akcje. Bliższych informacji na ten temat udzielimy po uzgodnieniu terminu.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy wizerunku naszej wsi.
Szczególne podziękowania ślemy dla p. Jacka Wentk i p. Doroty Hoppa za ufundowanie ziemi do klombów.

 

Ewa Grot / KGW Tuchom – chór „Strzelenka”

 

{gallery}2015/2015-05/sprzatanie-tuchom{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.