Panorama Gdańska TVP3 – materiał dot. wyboru wariantu czerwonego Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Zapadła decyzja o przebiegu obwodnicy metropolitalnej. GDDKiA zdecydowała o wyborze tzw. wariantu czerwonego. Władze Żukowa jak i mieszkańcy Chwaszczyna nie są zadowoleni z tej decyzji.


To przecina troszkę Gminę Żukowo, a szczególnie miejscowość Chwaszczyno, gdzie są nowe budynki pobudowane, nowe powstały wydzielenia działek. To wszystko zostanie teraz zablokowane i nie mogą się tam w Chwaszczynie dalej rozwijać. Chwaszczyno zostało przecięte na pół.” – mówi w wywiadzie dla Panoramy Gdańska wiceburmistrz Żukowa Marek Trepczyk.


Materiał z wczorajszego wydania Panoramy Gdańska (10.05.2012r.) dotyczącego Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej można obejrzeć poniżej:

 


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.