OLD STARS CHWASZCZYNO mistrzem I ligi!

W minioną niedzielę zakończyły się rozgrywki w ramach Żukowskiej Ligi Futsalu. Liga składała się z trzech poziomów rozgrywek: Super liga, 1 liga i 2 liga, w której uczestniczyły 32 zespoły.

Zespół z Chwaszczyna rozgrywał swoje mecze na poziomie 1 ligi, gdzie rozegrał 11 meczy z czego 10 meczy nasi zawodnicy wygrali i 1 zremisowali. Piłkarze Old Stars Chwaszczyno zdobyli 73 gole i 30 stracili. Walka o miejsce na podium trwała do ostatniej kolejki, ale to zespół OLD STARS CHWASZCZYNO zajął I miejsce i wywalczył awans do SUPER LIGI, gdzie w kolejnym sezonie będzie walczył o dobre miejsce w tabeli.

Nasz zespół składał się z kilku starszych doświadczonych zawodników oraz kilku młodych i bardzo ambitnych graczy.

W tym miejscu w imieniu Klubu składam gratulacje za zajęcie I miejsca i wywalczenia awansu do Super Ligi. Składam także podziękowania za godne reprezentowanie Naszego Klubu.

Skład zespołu:
Patryk Reszka, Janusz Płocki, Patryk Sendecki, Marek Krześniak, Łukasz Krześniak, Łukasz Król, Adrian Król, Mateusz Ustarbowski, Marcin Belka, Łukasz Dempc, Mariusz Radoń.

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.