Odpowiedź Burmistrza Gminy Żukowo na publikację pt. „Kura znosząca złote jajka otrzymuje – ZERO”.

 

Poniżej prezentujemy odpowiedź Burmistrza Gminy Żukowo Jerzego Żurawicza, w sprawie opublikowanego na łamach naszego portalu listu Radego Powiatowego Piotra Fikusa pt.  Kura znosząca złote jajka otrzymuje – ZERO”.

 

 


 

Szanowny Panie Radny!


W odpowiedzi na Pana list otwarty ws. budowy ulic w Chwaszczynie, opublikowany na portalu www.chwaszczyno.pl, informuję, że w związku z wydatkami na obecnie realizowaną budowę budynku przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie oraz w związku z podjętą procedurą przetargową dotyczącą budowy szkoły w Baninie przesunięciem środków do kwoty 22 mln zł z budżetu na ostatniej sesji na potrzeby realizacji tego przedsięwzięcia (w przetargu ceny wykonawców przekroczyły zaplanowany budżet), nie mam finansowych możliwości realizacji wymienionych przez Pana zadań w sołectwie Chwaszczyno w tym roku.

Jednocześnie informuję, że opracowując plan budżetowy na rok 2014. będziemy rozpatrywać zadania związane z opracowaniem dokumentacji i planem budowy ul. Mickiewicza i ul. Żeromskiego w Chwaszczynie oraz inne zadania w tym sołectwie.

Burmistrz Gminy Żukowo
Jerzy Żurawicz

 

 


 

Oryginał nadesłanego listu:

list-burmistrza-do-radnego-piotra-fikusa

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.