Od piątku utrudnienia na Kielnieńskiej w Osowie.

 

Jak informuje portal osowa24.pl od piątku 16 października od godz. 6:00 na ulicy Kielnieńskiej wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z kolejnymi etapami budowy sieci kanalizacji sanitarnej. Jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa i ruch odbywać się będzie wahadłowo, przy użyciu sygnalizacji świetlnej sterowanej ręcznie. Prace potrwają do dnia 23 października.

 

Utrudnienia związane z budową kanalizacji sanitarnej na ulicy Kielnieńskiej dały się już we znaki latem tego roku. Teraz ponownie przez kilka dni lepiej ją omijać i wybierać, na ile jest to możliwe, alternatywne połączenia. W raportach drogowych stacji radiowych korki na tej ulicy wskazywane są na równi z najbardziej newralgicznymi drogami w mieście.

 

Inwestor prac na Kielnieńskiej to Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

 

Opracowanie na podstawie: osowa24.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.