Obwieszczenie w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Chwaszczyno Centrum”

 

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej gminy Żukowo  zostało opublikowane obwieszczenie Burmistrza Gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego, w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Chwaszczyno Centrum” dla części wsi Chwaszczyno w rejonie ulic Gdyńskiej i Oliwskiej.

Zgodnie z opisywanym obwieszczeniem zainteresowane osoby mogą składać wnioski dotyczące planu oraz prognozy oddziaływania na środowisko.

 

Wnioski mogą być wnoszone:

– w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo;
– w formie ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, pokój nr 21;
– za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres email: budownictwo@zukowo.pl,

 

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.10.2015r.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

 

źródło: http://bip.zukowo.pl/Article/get/id,71164.html

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.