Obowiązek deratyzacji w gminie Żukowo

Burmistrz Gminy Żukowo przypomina o obowiązku przeprowadzenia deratyzacji, której podlegają nieruchomości zabudowane na całym obszarze gminy Żukowo. W szczególności należy zwrócić uwagę na pomieszczenia zsypowe i piwniczne budynków oraz miejsca najbardziej zagrożone bytowaniem gryzoni.

Obowiązek ten wynika z § 20 Regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie Żukowo, uchwalonego Uchwałą Rady Miejskiej w Żukowie Nr XVII/188/2015 z dnia 24 listopada 2015 r.

Deratyzację należy przeprowadzić w okresie wiosennym, w dniach od 15 kwietnia do 15 maja 2016 r., po uprzednim uzgodnieniu harmonogramu prac z Państwowym Inspektorem Sanitarnym w Kartuzach.

 

nadesłane: Radosław Cebela

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.