Portal Regionalny Chwaszczyno.pl zaistniał w sieci 01.09.2010 roku. Tworzony przez mieszkańców i z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i okolic. Z naszego portalu można dowiedzieć się m.in. co dzieje się w powiecie, gminie czy sołectwie, w chwaszczyńskiej parafii,  szkole i straży pożarnej. Staramy się relacjonować wszystkie ważne wydarzenia w okolicy.

Tam gdzie możemy jesteśmy z kamerą lub aparatem. Nasze materiały wideo można zobaczyć na kanale YOUTUBE.

W zakładce OGŁOSZENIA możesz zobaczyć oraz samemu bezpłatnie zamieścić informacje kupię, sprzedam i zamienię oraz szukam pracy lub potrzebuję pracownika.

W zakładce FORUM możesz podyskutować na temat domu, jego budowy i remontu. Możesz pochwalić się swoim zwierzakiem  i zobaczyć czym pasjonuje się Twój sąsiad.

W zakładce Co?Gdzie?Jak? znajdziesz jedzenie na telefon w okolicy, sklepy dłużej otwarte, aptekitaxi i rozkład jazdy autobusów.

W KATALOGU FIRM znajduje się darmowa baza firm mieszczących się w Chwaszczynie i okolicach wraz z umiejscowieniem na mapie.

Ciągle się rozwijamy dlatego ważne są dla nas Twoje pomysły, sugestie oraz opinie dotyczące portalu.
 


Redakcja portalu Chwaszczyno.pl


 

Michal-Witt

Michał Witt – mieszkaniec Chwaszczyna
Twórca i wydawca portalu.
Administruje stroną.

e-mail: michal@chwaszczyno.pl

e-mail: wojtek@chwaszczyno.pl
Wojtek-Albecki-150
Wojciech Albecki – mieszkaniec Chwaszczyna
Przez ponad rok pracował w dwutygodniku Żukowo info na stanowisku redaktora, obecnie redaktor Chwaszczyno.pl.

e-mail: wojtek@chwaszczyno.pl

karol-krefta
Karol Krefta – mieszkaniec Chwaszczyna
Student inżynierii materiałowej na PG. Jest amatorem-muzykiem i organistą w parafii w Chwaszczynie. Od 2009 roku prowadzi regionalny chór mieszany „Strzelenka” w Tuchomiu. Jest członkiem i działaczem Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Chwaszczynie. Interesują go sprawy lokalne, społeczne, parafialne i język kaszubski.
 
e-mail: karol@chwaszczyno.pl

 


 

Obsługa reklamowa www.tassel.pl –  kontakt: reklama@chwaszczyno.pl

 


 

Chcesz do nas dołaczyć?

napisz: kontakt@chwaszczyno.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy poprzez przysyłanie dla Was istotnych informacji.

e-mail: wojtek@chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.