Nowy zarząd oraz komisja rewizyjna OSP Chwaszczyno

Autor: Michał Witt

W dniu 29.05.2021r. odbyło sie walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Na zebraniu wybrany został nowy zarząd oraz komisja rewizyjna.

Prezes Krzysztof Glaza
Wiceprezes Paweł Fikus
Naczelnik Wiceprezes Paweł Zimny
Zastępca Naczelnika Łukasz Secke
Gospodarz Tadeusz Reclaf
Skarbnik Paweł Wiśniewski
Sekretarz Karol Sprawka.

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Janusz Płocki
Sekretarz Sławomir Kolka
Członek Piotr Licbarski

Z funkcji Prezesa OSP Chwaszczyno zrezygnował Druh Ludwik Secke.  Radny Gminy Żukowo Jacek Fopke na Facebooku przekazał podziękowania za wiele lat służby:
„Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Druha Prezesa Ludwika Secke, który po 15 latach prowadzenia chwaszczyńskiego OSP postanowił zrobić sobie przerwę… 🙂
Te 15 ostatnich lat, to ciągły rozwój jednostki, tak personalny jak i sprzętowo- organizacyjny. Wszystko się liczy! Zatem jest czego gratulować i za co dziękować, bo to wszystko służy nam mieszkańcom. Wspólnie z Panią Sołtys Aleksandrą Nosel przy okazji spotkania podziękowaliśmy Ludwikowi Secke za tą wieloletnią społeczną służbę na rzecz naszej społeczności.
Nowym Druhem Prezesem, w drodze wyborów, został Krzysztof Glaza, któremu życzymy samych pomyślnych chwil, zadowolenia z sprawowanej funkcji oraz dobrej współpracy z
zarządem OSP i partnerami.”
Wręczone również zostały medale za zasługi dla pożarnictwa.
Srebrny medal otrzymał Wicestarosta Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, który na swoim profilu Facebook napisał:
„Gratuluję uzyskania absolutorium ustępującemu Zarządowi i gratuluję wyróżnień oraz odznaczeń nagrodzonym Druhom. Bardzo dziękuję za wyróżnienie i docenienie mojej pracy na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kartuskiego. Otrzymałem srebrny medal „Za Zasługi Dla Pożarnictwa”. Jeszcze raz bardzo dziękuję.”
Fot. FB/Piotr Fikus i Jacek Fopke

Źródło: oprac. na podst. FB

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.