Nowy wygląd Chwaszczyno.pl! Zmieniamy się dla Was!

 

Zmieniamy się dla Was, dla naszych Czytelników! Niedawno minęło 5 lat, odkąd uruchomiliśmy regiolnalny portal społeczny Chwaszczyno.pl. Jak każda firma, organizacja, czy po prostu strona internetowa, zmieniamy interfejs, aby być bardziej dostępnym, aby nadążyć za tzw. „duchem czasu”. Właśnie teraz nadszedł czas, żeby „odświeżyć” nieco nasze horyzonty.

 

Postanowiliśmy rozdzielić kilka sfer, żeby każdy z Was mógł mieć dostęp do ulubionych tematów. Nowością jest kalendarz nadchodzących imprez, który będzie przypominał o najważniejszych dla nas wydarzeniach. Strona stała się bardziej czytelna, poszczególne działy zostały zaktualizowane.

 

Bardzo prosimy Państwa o opinie na temat nowego wyglądu i ewentualne uwagi, które pomogą nam być bardziej dostępnym dla Czytelników. Zapraszamy do współpracy, do komentowania i tworzenia portalu Chwaszczyno.pl.

 

Pozdrawiamy,

ekipa Chwaszczyno.pl!

 

{jcomments on}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.