Nowy plac zabaw dla dzieci

Dnia 12 października 2010 r. na terenie Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbyła się uroczystość otwarcia nowego placu zabaw dla dzieci. W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Gminy Żukowo Albin Bychowski, ks. proboszcz Piotr Gruba, radny Chwaszczyna Piotr Fikus, sołtys Chwaszczyna

Gerard Barsowski, przewodnicząca Rady Rodziców Beata Lademann, rodzice oraz najmłodsi uczniowie szkoły.

 

W pierwszej kolejności Burmistrz Gminy Żukowo Albin Bychowski, dyrektor szkoły Robert Zochniak, przewodnicząca rady Rodziców Beata Lademann symbolicznie przecięli wstęgę,     a następnie ks. proboszcz Piotr Gruba dokonał poświęcenia miejsca zabaw dzieci. W dalszej części uroczystości goście i uczniowie mogli także obejrzeć spektakl pt.: Śpiąca Królewna, przygotowany przez Świetliczaki pod kierunkiem nauczycielek świetlicy.

Plac zabaw przy Zepole Publicznego Gimnajzum i Szkoły Podstawowej W Chwaszczynie nie powstałby, gdyby nie wsparcie, pomoc i współpraca z Urzędem Gminy Żukowo, radnymi Chwaszczyna oraz rodzicami. Dyrektor szkoły Robert Zochniak wszystkim podziękował,       a w szczególności Burmistrzowi Gminy Żukowo Albinowi Bychowskiego, radnemu Piotrowi Fikusowi, Teresie i Romanowi Walder oraz Jolancie i Dariuszowi Tuchołka.

Burmistrz Gminy Żukowo życzył wszystkim dzieciom oraz rodzicom mile spędzonego czasu na tak radosnym i pełnym atrakcji placu zabaw.

Emilia Czerniawska

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

 

Nowy plac zabaw

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.