Nowy numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl!

Nasz zespół redakcyjny dzięki owocnej współpracy ze społecznikami z Chwaszczyna i Tuchomia przygotował dla Państwa nowy numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Udało nam się wydać ją tuż przed świętami Wielkanocy. Zachęcamy do lektury!

W marcowym numerze znajdziemy artykuły z różnych dziedzin życia, zarówno te społeczne i lokalne, jak również te dotyczące sportu, kuchni, historii, czy spraw duchowych.

Nowy numer zawiera m.in.:
• relację radnego Jacka Fopke ze spotkania informacyjnego w sprawie OMT,
• informację o gotowym projekcie chodnika z Chwaszczyna do Tuchomia (sic!),
• rozmowę Wojtka Albeckiego z najstarszym mieszkańcem Miszewa Stanisławem Hasse,
• artykuł radnego Piotra Fikusa o posterunku policji w Chwaszczynie,
• informację o dodatkowym punkcie przyjmowania wniosków programu „500+” w Chwaszczynie,
• rozprawę Danuty Jastrzębskiej z KGW Chwaszczyno o wielkanocnym symbolu życia,
• kolejną część o przydrożnych krzyżach i kaplicach w Chwaszczynie,
• artykuł dietetyczki Joanny Dziewiatowskiej o szansach na schudnięcie,
• sportowe nowinki z ostatniego czasu.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.

Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam.

Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na naszą specjalną stronę dot. reklamy.

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym bieżący numer mógł się ukazać.

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie gazety.

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów dostępne: tutaj.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.