Nowości w świetlicy szkolnej.

 

W tym roku szkolnym świetlica szkolna dla klas od pierwszej do szóstej zakupiła za pieniądze zebrane od rodziców stół do gry w piłkarzyki, bilard i cymbergaja, mini grę do gry w piłkarzyki, rzutki i planszę do gry w rzutki. Na bieżąco zakupywane są artykuły szkolne i papiernicze oraz herbata, cukierki, cukier, ciastka i inne artykuły spożywcze.

Dzięki hojności rodziców udało się zorganizować skromne mikołajki i rozdać prezenty dla dzieci. Przy tej okazji chcielibyśmy bardzo podziękować pani Małgorzacie Gajewskiej za dostarczenie gadżetów, z których zrobiono 40 paczuszek mikołajkowych.

Pomógł nam ksiądz Mateusz Koszałka, który do świetlicy kupił choinkę, którą dzieci z wielkim zapałem przystroiły i nadal wieszają nowe dekoracje.

Świetliczaki bardzo chętnie korzystają z nowych atrakcji i w ich imieniu chcemy podziękować za liczne wpłaty i zainteresowanie rodziców.

Zapraszamy do oglądania nowej zimowej dekoracji w świetlicy i liczymy na dalszą współpracę.

W tej chwili interesujemy się losem zwierząt w zimie i chcielibyśmy prosić o karmnik dla ptaków, który zamontowalibyśmy na zewnątrz świetlicowego okna.

Nauczyciele-wychowawcy.

 

swietlica5

 

swietlica4

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.