Nowe wydanie biuletynu sołeckiego!

W biuletynie nr 11/2016 sołectwa Chwaszczyno znajdziemy informacje m.in. o zbliżającym się posiedzeniu sołtysa i rady sołeckiej, gdzie głównym tematem będzie organizacja uroczystości 11 listopada. Zachęcamy do lektury!

 

Posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej sołectwa Chwaszczyno – przygotowanie do uroczystości 11 listopada

We wtorek 20 września odbędzie się kolejne posiedzenie sołtysa i rady sołeckiej. Głównym tematem spotkania będzie omówienie organizacji uroczystości 11 listopada, która odbędzie się w Chwaszczynie. Serdecznie zapraszam w szczególności osoby zainteresowane czynnym włączeniem się w przygotowanie tego wydarzenia. Posiedzenie odbędzie się w remizie OSP w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego 9 o godz. 19.00. Posiedzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji. Zapraszam do udziału. W przypadku chęci zgłoszenia konkretnej sprawy do omówienia na posiedzeniu prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny (500 079 748) albo e-mailowy (soltys@rada.chwaszczyno.pl).

Już po Zebraniu Wiejskim w Chwaszczynie.

W dniu 15 września br. obyło się Zebranie Wiejskie sołectwa Chwaszczyno. Na Zebraniu zostały podzielone środki funduszu sołeckiego na rok 2017 oraz zmieniono podział funduszu sołeckiego dotyczący bieżącego roku. W najbliższych dniach na stronie sołectwa Chwaszczyno zostanie umieszczona prezentacja z Zebrania, protokół, treści podjętych uchwał oraz wnioski o podział środków funduszu sołeckiego. 

Nowa koncepcja zagospodarowania ronda w Chwaszczynie

Na Zebraniu została również przedstawiona koncepcja zagospodarowania ronda w Chwaszczynie, wykonana nieodpłatnie przez panią Olgę Synowską z 2o2 Studio Architektury Krajobrazu w Miszewie. W załączeniu przygotowana wizualizacja.

Kontynuujemy bezpłatne zajęcia sportowe w Chwaszczynie

​Zapraszamy serdecznie osoby chętne do udziału w zajęciach sportowych.

Dla mieszkańców została ponownie udostępniona sala gimnastyczna na terenie Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie:
– wspólne mecze m. in. siatkówka, koszykówka, piłka nożna odbywają się w czwartki w godzinach od 20.00 – 21.30,
– zajęcia samoobrony DEFENDO prowadzone przez pana Jarosława Niewiadomskiego z Pomorskiej Szkoły Walki FIGHTER przeniesione zostały na piątki w godz. od 20.00 do 21.00.

Treningi biegowe z Przemysławem Modelskim z MODELSCY SPORT CLUB obywają się w soboty o godz. 10.00 – zbiórka przy siłowni przy ul. Mickiewicza 63. Aktualne informacje na temat spotkań grupy na FB: https://www.facebook.com/Chwaszczyno-BIEGA-230200567310930/?fref=ts

Wspólne bieganie z Pomorską Szkołą Walki FIGHTER w każdą niedzielę o godz. 19.00 – start przy stacji paliw w Karczemkach. Aktualne informacje na temat spotkań grupy na FB: https://pl-pl.facebook.com/Pomorska-Szko%C5%82a-Walki-Fighter-1556183011265378/

Udział we wszystkich wymienionych zajęciach jest bezpłatny!!!

Spotkanie informacyjne w sprawie Nowej Kielnieńskiej – Nowej Spacerowej z tunelem pod pachołkiem – Zielony Bulwar

W poniedziałek 20 września w siedzibie Rady Dzielnicy Gdańsk Osowa przy ul. Balcerskiego 35 w Osowie w godz. od 16.00 do 19.00 projektanci Biura Rozwoju Gdańska czekać będą na mieszkańców aby udzielić informacji na temat planowanej inwestycji.

Więcej informacji na stronie Biura Rozwoju Gdańska:
http://www.brg.gda.pl/aktualnosci/zielony-bulwar/174-spotkania-z-mieszkancami-w-sprawie-zielonego-bulwaru

​​​Jolanta Wiercińska
​sołtys sołectwa Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.