Nowe wiaty przystankowe w Chwaszczynie!

Autor: Aleksandra Nosel sołtys wsi Chwaszczyno

Nowe wiaty przystankowe to efekt współpracy naszych przedsiębiorców, Urzędu Gminy Żukowo i Sołectwa Chwaszczyno. Pomysł wpadł mi do głowy dzięki temu, że wiedząc jakich mamy przedsiębiorców w Chwaszczynie, zawsze chętnych do pomocy i finansowego wsparcia, pomyślałam, że może znajdzie się firma, która zasponsoruje nam wiatę.  Stare były zniszczone i już czas był na ich wymianę. Postawiłam tez na nowoczesny wygląd. Niestety koszty są bardzo duże i potrzebowaliśmy wsparcia.

Pomysł wypalił i każda z firm, która zakupiła wiatę sfinansowała ją w całości i zgodziła się praktycznie od razu. Już mamy zamówienia na przyszły rok.

Ze środków funduszu sołeckiego i środków Urzędu Gminy Żukowo zakupiliśmy dwie, zaś siedem to darowizny. Zostało jeszcze kilka do wymiany. Postaram się również w przyszłym roku o ich wymianę.

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu całej rady sołeckiej i swoim właścicielom firm:

Eko- Krusz,  Fb-Jelcz, Triada, Marcopol, Kolanko, DST, SIM i Panu Burmistrzowi Gminy  Żukowo Wojciechowi Kankowskiemu za przychylność i sfinansowanie wiaty.

Producentem wiat jest firma „Sopel”

Źródło: Aleksandra Nosel sołtys wsi Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.