Nowa wiata przystankowa przy Drodze Krajowej 20 w Chwaszczynie/Gdyni

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie w maju br. zwrócił się do Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni z wnioskiem o usytuowania wiaty przystankowej przy Drodze Krajowej 20 na granicy Chwaszczyna i Gdyni. Wniosek Komitetu poparło blisko 300 Mieszkańców Chwaszczyna, jak też okolicznych miejscowości, składając podpis na liście poparcia.

 

W odpowiedzi na nasz wniosek ZKM informuje: […] „ZKM deklaruje wolę postawienia wiaty przystankowej w kierunku Gdyni – jest możliwość wykonania tego do połowy 2013 roku pod warunkiem uzyskania odpowiednich uzgodnień”.

 

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie pragnie serdecznie podziękować Mieszkańcom Chwaszczyna za poparcie naszej inicjatywy oraz ZKM w Gdyni za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Wiata przystankowa usytuowana w tym miejscu pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo komunikacyjne Mieszkańców.


Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.